UKONČENÍ INVESTIČNÍCH AKCÍ

21.10.2016

OPRAVA STŘECHY

OPRAVA SOLÁRU

Vážení spolubydlící,

oznamujeme Vám, že investiční akce schválené shromážděním  dne 27.4.2016 jsou úspěšně u konce.

1. Oprava a zateplení střechy na budovách A a B  realizovaná firmou PROURBAN s.r.o. - dne 25.10.2016 proběhne závěrečný kontrolní den a samotné předání akce. S kvalitou práce jsme velice spokojeni, obrázky si můžete prohlédnout na našem facebooku.   

2. Oprava solárních panelů pod záštitou firmy MT Energo s.r.o.  - proběhla velice úspěšně a zvolený technologický postup se ukazuje jako správný a účinný. K dispozici máme on-line monitoring a ve slunečných dnech solár vyrábí dokonce víc tepla, než se původně předpokládalo. Akce je řádně předána a nadále bude probíhat servis ze strany zhotovitele díla a on-line monitoring  včetně vyhodnocování účinnosti. Věříme, že při zúčtování tepla za rok poznáte již úspory na svých peněženkách. 

3. Oprava podesty - je položen nový dlaždicový povrch firmou Jiří Pecháček a na nájezdové rampě je položen nový koberec. Na boční stěně nájezdové rampy je nově umístěno zábradlí pro snadnější chůzi převážně starších osob a chůzi v nepříznivém počasí (déšť, sníh)

4. Oprava zvonků a instalace souvisejících technologií - akce by měla začít v listopadu 2016 nebo počátkem prosince 2016, realizátorem akce bude Tesla Hloubětín.


Věříme, že jste se všemi změnami spokojeni.

Váš výbor